Вычеслите:

-6 - (+8,1) 3,5 - (+7)

-5 - (+6,7) 3,6 - (-5)

-8,9 - (-3,7) 4,6 - (+2,5)

+4
Ответы (1)
  1. 11 июня, 00:39
    0
    -6 - (+8,1) = + 2,1

    -5 - (+6,7) = 1,7

    -8,9 - (-3,7) = - 5,2

    3,5 - (+7) = - 3,5

    3,6 - (-5) = 8,6

    4,6 - (+2,5) = 2,1