5 - (19/22-9/22) =

4 - (17/25+11/25) =

12-133/101-166/101=

+2
Ответы (1)
  1. 15 января, 14:53
    0
    1) 5 - (19/22-9/22) = 5-5/11=4 6/11

    2) 4 - (17/25+11/25) = 4-1 3/25=2 22/25

    3) 12-133/101-166/101=12+33/101=12 33/101