5-35/33-22/33 = 10-55/31-69/31 = 12-133/101-166/101=

+4
Ответы (1)
  1. 28 сентября, 16:58
    0
    5-35/33-22/33=

    5-57/33=3 66/33-57/33=3 9/33=3 3/11

    10-55/31-69/31=

    5 155/31-124/31=5 31/31=6

    12-133/101-166/101=

    12-299/101=9 303/101-299/101=9 4/101