2 x 26 равно 2 x 20 + 2 х 6 равно

+3
Ответы (2)
  1. 17 сентября, 10:44
    0
    2**26=2 * (20+6) = > 2*26=2*20+2*6=52
  2. 17 сентября, 11:41
    0
    2 * 26 = 52

    2 * 20 + 2 * 6 = 52

    2 * 26 = 2 * 20 + 2 * 6