Решите 1/3-1/6 = 3/20+3/4 = 7/9-2/3 = 1/4+1/5 = 2/5+4/15 = 1/3+1/4 = 2/3-2/5 = 1/5-1/6 = 1/2+1/4 = 7/6-1 = 1/2+2/7 = 1/2-1/3 = 3/4+1/8 5/6-7/12 = 2/5+3/10=

+1
Ответы (1)
  1. 2 июля, 08:36
    0
    1/3-1/6 = 3/20+3/4 = 7/9-2/3 = 1/4+1/5 = 2/5+4/15 = 1/3+1/4 = 2/3-2/5 = 1/5-1/6 = 1/2+1/4 = 7/6-1 = 1/2+2/7 = 1/2-1/3 = 3/4+1/8 5/6-7/12 = 2/5+3/10=1