Сократить дробь5/15 14/18 24/60

+5
Ответы (2)
  1. 20 января, 16:06
    0
    5/15=1/3 делим на 5

    14/18=7/9 делим на 2

    24/60=6/15 делим на 4
  2. 20 января, 17:37
    0
    5/15=1/3

    14/18=7/9

    24/60=2/5