1,6 * (-8) + |7x-14,7|=-12,8

+4
Ответы (1)
  1. 24 марта, 05:16
    0
    1,6 * (-8) + |7x-14.7| = - 12.8

    -12.8 + 7x+14.7 = - 12.8

    7x = - 12.8+12.8-14.7

    7x=-14.7

    x = - 14.7:7

    x=-2.1