Coкратитe:

6*14/7*30

22*10/15*33

9*2*3/8*18*21

8*7+8*3/16*25-16*5

+4
Ответы (1)
  1. 26 июня, 23:03
    0
    1) 84/210 = 42/105

    2) 220/295 = 4/9

    3) 54/3024 = 1/56

    4) 56+24 / 400-80 = 80/320 = 1/4