90000 - (80010-2604) %2

+5
Ответы (2)
  1. 15 июня, 20:01
    0
    90000 - (80010-2604) %2=88451,88
  2. 15 июня, 20:31
    0
    80010-2604=77406

    77406%2=1548,12

    90000-1548,12=88451,88