Реши пример (12345*564) + 39=

+3
Ответы (1)
  1. 6 мая, 15:28
    0
    (12345 * 564) + 39 = 6 962 619

    1) 12345 * 564 = 6 962 580

    2) 6 962 580 + 39 = 6 962 619