Дурыс болшек туринде жазып кыскартындар: 0,08; 0,06; 0,032; 0,0625; 0,005; 0,0056; 0,8004

+1
Ответы (1)
  1. 29 декабря, 15:07
    0
    0,08=8/100=2/25

    0,06=6/100=3/50

    0,032=32/1000=4/125

    0,005=5/1000=1/200

    0,0056=56/10000=7/1250

    0,8004=8004/10000=2001/2500