100-6*2:3*9-6*9=

40-72:9+4*4=

8*3*9+6*7-64:8=

+2
Ответы (1)
  1. 11 июня, 18:48
    0
    100-6*2:3*9-6*9=10

    1) 6*2=12 2) 12:3=4 3) 4*9=36 4) 6*9=54 5) 100-36=64

    6) 64-54=10