Сократите 16/28,12/18,5/75,60/90, 11/33, 4/18, 25/70,32/128

+5
Ответы (1)
  1. 21 июня, 20:43
    0
    16/28=8/14=4/7

    12/18=6/9=2/3

    5/75=1/15

    60/90=6/9=2/3

    11/33=1/3

    4/18=2/9

    25/70=5/14

    32/128=16/64=4/16=2/8=1/4