Система уравнений 2 х+у=3 || 4 х-2 у=1+х

+2
Ответы (1)
  1. 12 мая, 01:00
    0
    2x+y=3 | * 2

    3x-2y=1

    4x + 2y = 6

    3x - 2y = 1

    7x=7

    x = 1

    y = (3-1) / 2 = 1

    Ответ: 1, 1.