Вычислите.

47*42+42*153

61*45+55*61

57*81-71*57

39*138-137*39

+5
Ответы (1)
  1. 20 июня, 00:09
    0
    47*42+42*153=8400

    61*45+55*61=6100

    57*81-71*57=570

    39*138-137*39=39