7452:а орнегинин манин есептеп шыгар мундагы а=1, 9,3,6,4,7452

+1
Ответы (1)
  1. 18 сентября, 02:33
    0
    7452/1=7452

    7452/9=828

    7452/3=2484

    7452/6=1242

    7452/4=1863

    7452/7452=1