1) 1 1/4*1 1/5; 2) 2 1/2 * 2 4/5

3) 2 2/7 * 1 1/8

+1
Ответы (1)
  1. 9 августа, 03:25
    0
    1) 5/4*6/5=3/2=1 и1/2

    2) 5/2*14/5=7

    3) 16/7*9/8=18/7=2 и4/7