Упростите выражения:

1) 8y + 12y =

2) 8y + 1,2y =

3) 0,8y + 12y =

4) 0,8y + 1,2y =

+5
Ответы (2)
  1. 21 августа, 20:16
    0
    8 у+12 у=20 у

    8 у+1,2 у=9,2 у

    0,8 у+12 у=12,8 у

    0,8 у+1,2 у=2 у
  2. 21 августа, 22:19
    0
    1) 8y+12y=20y

    2) 8y+1,2y=9,2y

    3) 0,8y+12y=12,8y

    4) 0,8y+1,2y=2y