Упростите выражения:

А) а*18*11=

Б) 5*7*б*4=

В) 41x+53x=

Г) 57y-19y=

Д) a+99a-3a

E) 40c-37c-c

+5
Ответы (1)
  1. 13 апреля, 23:04
    0
    А) а*18*11=198 а

    Б) 5*7*б*4=140 б

    В) 41 х+53 х=94 х

    Г) 57 у-19 у=38 у

    Д) а+99 а-3 а=97 а

    Е) 40 с-37 с-с=2 с