Вычислите: 7,5-3/7:1/14

+5
Ответы (2)
  1. 25 августа, 18:26
    0
    Идите нахцй

    My friend and her boyfriend have a lot to do in their home in New York County
  2. 25 августа, 21:45
    0
    7,5-3=4,5/7:1=7/14=14