Сократите дробь 94/72

+3
Ответы (2)
  1. 1 июля, 20:05
    0
    Сокращаем на два

    94/72=47/36=1 11/36
  2. 1 июля, 20:29
    0
    94/72=47/36=1 11/36.

    Ответ: 1 11/36