Решите уравнения.

а) 3 х+7 х+18=178. б) 6 у-2 у+25=65

в) 7 з+6 з-13=130 г) 21 т-4 т-17=17

+2
Ответы (1)
  1. 23 августа, 15:43
    0
    3 х+7 х+18=178

    10 х+18=178

    10 х=178-18

    10 х=160

    х=160:10

    х=16

    6 у-2 у+25=65

    4 у+25=65

    4 у=65-25

    4 у=40

    у=40:4

    у=10

    7 з+6 з-13=130

    13 з-13=130

    13 з=130+13

    13 з=143

    з=143:13

    з=11

    21 т-4 т-17=17

    17 т-17=17

    17 т=17+17

    17 т=34

    т=34:17

    т=2