Дванадцятеро людей несуть 12 хлибив. Кожний чоловик несе по 2 хлибыни, жинка по половини хлиба, а дитина по чверти. Скильки було чоловикив, жинок и дитей?

+2
Ответы (1)
  1. 12 сентября, 14:56
    0
    5 мужчин, 1 женщина и 6 детей.

    Проверка:

    2•5 + 1/2 + 6• 1/4 =

    = 10 + 1/2 + 6/4 =

    = 10 + 1/2 + 3/2 =

    = 10 + 4/2 =

    = 10 + 2 = 12 хлебов

    И

    5+1+6=12 человек