1264*7-956 1217*8-8827 1016*9-25 3177-105*3

+4
Ответы (2)
  1. 25 июня, 22:58
    0
    1264*7-956=7766

    1217*8-8827=909

    1016*9-25=9119

    3177-105*3=2862
  2. 26 июня, 00:28
    0
    1) 7892

    2) 909

    3) 9119

    4) 2862