Решите (9*3-27/3) - (-9+1/3) = ?

+3
Ответы (1)
  1. 5 февраля, 15:25
    0
    9*3=27

    27-27/3=27-9=18

    -9+1/3=-8 2/3

    18 - (-8 2/3) = 18+8 2/3=26 2/3