4 х-3 х в квадрате-2=0

+3
Ответы (1)
  1. 6 июля, 01:22
    0
    -3x^2 + 4x - 2 = 0 |: (-1)

    3x^2 - 4x + 2 = 0

    D = b^2 - 4ac = 16-24 = - 8

    корней нет