5. 4800 : (a х 5 - 560) = 120 480 : у = 324 - 264

+4
Ответы (1)
  1. 6 июля, 02:03
    0
    4800: (128*5-560) = 120480:2008=324-264

    1. 324-264=60 й

    2. 120480:60=2008

    3. 4800:60=80

    4. 560+80=640

    5. 640:5=128

    А=128 у=2008