Решыте ривняння: 1) 9-4x=3x=40

2) 0,6x-5,4=-0,8x+5,8

3) 4,7-1,1x=0,5x-3,3

4) 7x+3=3 (2x-1) + x

5) 0,3 (8-3y) = 3,2-0,8 (y-7)

6) 2 (x+5) - 3x=4-5 (2x+1)

+2
Ответы (1)
  1. 28 августа, 09:35
    0
    1) - 7 х=-49

    х=7

    2) - 0,14 х=11,2

    х=-80

    3) - 1,6 х=-8

    х=5

    4) 7 х+3=7 х-3

    0 х=-6

    Нет решения

    5) 2,4-0,9 у=3,2-0,8 у+5,6

    -0,1 у=6,4

    у=-64

    6) 2 х+10-3 х=4-10 х+1

    -1 х+10=5-10 х

    9 х=-5

    х=-1,8