0,2 * (5 целых 1/4+6,1) + 0,01*3

+2
Ответы (1)
  1. 18 мая, 14:45
    0
    0,2 * (5,25+6,1) + 0,03=0,2*11,35+0,03=2,27+0,03=2,3