413*17+97*95:5 512 * (3159-844 - 2215:4)

+1
Ответы (1)
  1. 26 декабря, 03:18
    0
    413*17+97*95:5=8864

    1) 413*17=7021

    2) 97*95=9215

    3) 9215:5=1843

    4) 7021+1843=8864

    512 * (3159-844-2215:5) = 958464

    1) 2215:5=443

    2) 3159-844=2315

    3) 2315-443=1872

    4) 512*1872=958464