Решите: 5 9/10-1 5/12-1 11/24

+2
Ответы (1)
  1. 4 января, 11:35
    0
    5 9/10 - 1 10/24 - 1 11/24=5,9 - 2 21/24=5 9/10-2 7/8=5 36/40-2 35/40=3 1/40