39⋅ (-3) - (-25) ⋅ (-4) + (-11) ⋅ (-30) = Решите

+5
Ответы (1)
  1. 14 мая, 01:25
    0
    39⋅ (-3) - (-25) ⋅ (-4) + (-11) ⋅ (-30) = - 117+25 * (-4) + 330=-117-100+330=113