1) (45736:5717) * 900 + 1100=

2) (2616 : 6 + 26*14) : 20 - 20=

3) 11100 + (5628 : 6 - 9696:16) * 49=

+2
Ответы (1)
  1. 10 декабря, 12:44
    -1
    1) 8*900+1100=7200+1100=8300

    2) (436+364) : 20-20=800:20-20=40-20=20

    3) 11100 + (938-606) * 49=11100+332*49=11100+16268=27368