Чему равно 2,6/1+1/12?

+3
Ответы (2)
  1. 11 мая, 16:53
    0
    26/10+1/12 = 156/60+5/60=161/60 = 2 целых 41/60
  2. 11 мая, 19:31
    0
    2,6/1+1/12 = 2 3/5+1/12=2 41/60