4/1 болиги 3; 9; 12; 20; 19; 24 сандарына тен болатын сандарды тап

+5
Ответы (1)
  1. 22 марта, 13:48
    0
    12. 4/1=4

    20. 4/1=5

    24. 4/1 = 6