9 цифырынуш ретпайдаланып маны 27 тен, 72 ге тен, 90 га тен, 729 га тен санды орне курастырындар.

+3
Ответы (1)
  1. 17 апреля, 07:52
    0
    9*3=27

    9*8=72

    9*10=90

    9*81=729 Осылайма