Арман бир сан ойлады, ол санды 7 есе арттырып, одан 27 ни азайтты, шыккан санды 4 есе кемитип, оган38 ди косканда натижеси 47 шыкты. Арман кандай сан ойлады.

+5
Ответы (1)
  1. 9 ноября, 01:11
    0
    7 х-27/4+38=47

    7 х-27/4=9

    7 х-27=36

    7 х=63

    х=9