9 граммнын 1/3 болиги

3 тоннанын 1/3 болиги

18 тоннанын 1/3 болиги

30 килограмнын 1/3 болиги

Комектесип жиберинизши отиниш

+4
Ответы (1)
  1. 31 мая, 22:34
    0
    9*1/3=3 г.

    3*1/3=1 т.

    18*1/3=6 т.

    30*1/3=10 кг.