Сторона квадрата 6 см знайты ширину прямокутныка, перыметер якого доривнюе перыметер квадрата й довжына 8 см

+4
Ответы (2)
  1. 7 августа, 09:15
    0
    1) Р к=6*4=24 см

    2) Ре=Рп=24 см

    (24-2*8) : 2=4 см
  2. 7 августа, 11:02
    0
    Р=6*4=24 см.

    8*2=16 довжина 2 сторон

    24-16=8 см

    8:2 = 4 см. ширина