1) (-19/20) : 3,8

2) 4,5 * (-7/15)

3) (-27/50) : (-0,81)

+1
Ответы (1)
  1. 23 декабря, 22:55
    0
    1) (-19/20) : 3,8 = - 1/4 = - 0.25

    2) 4,5 * (-7/15) = - 21/10 = - 2.1

    3) (-27/50) : (-0,81) = 2/3