100-3*7+1 = 100-42:6*5=

+4
Ответы (2)
  1. 16 ноября, 08:30
    0
    3*7=21+1. 42/6*5=35

    100-22=78. 100-35=65
  2. 16 ноября, 09:24
    0
    100-3*7+1=100-42/6*5

    100-21+1=100-35

    78>65