Сатуга акелинген когенистын2/7-сы сатылганда, калган сатылганда когенистын 150 килограмм артык болды. сатуга неше килограмм когенис акелинген

+1
Ответы (1)
  1. 10 августа, 19:19
    0
    1-2/7=5/75/7-2/7=3/73/7=1501*150 / (3/7) = 150*7/3=1050/3=350