Сатуга акелинген коконистин 2/7-си сатылды. Калган коконис сатылган коконистен 150 кг артык. Сатуга неше кг коконис акелинди?

+2
Ответы (1)
  1. 3 мая, 09:37
    0
    7-2=5

    150/5=30

    30*7=210