Биринши куни 484 кг коконис сатылады. Екинши куни биринши куни сатылган коконистин екиден бир болигиндей коконис сатылды. Екинши куни канша коконис сатылды?

+4
Ответы (2)
  1. 5 ноября, 15:13
    0
    36-6=30

    30+36=66

    сабиз ушинши куни
  2. 5 ноября, 16:56
    0
    36-6=30. 30+36=66 сабиз ушинши куни