Отын коймасына уш машинамен 15 т комир акелинди. Биринши жане екинши машинамен акелинген комир озара тен. Ушинши машинамен акелинген комир биринши машинаменакелинген комирден 1,5 т артык. Ушинши машинамен неше тонна комир акелинди

+4
Ответы (1)
  1. 15 мая, 12:54
    0
    X+x+x+1,5=15

    3x=15-1,5

    3x=13,5

    x=4,5 биринши жане екинши машина

    4,5+1,5=6 - ушинши машинп