Поривняй дроби 7/10 и 3/5

+3
Ответы (2)
  1. 11 мая, 12:25
    0
    7/10=6/10 ...
  2. 11 мая, 13:02
    0
    7/10>3/5

    домножаем на 2=2*3/5=6/10