20:5*3:3*5:7,2+4-8:201

+2
Ответы (1)
  1. 19 февраля, 20:59
    0
    20:5*3:3*5:7,2+4-8:201=

    4*3:3*5:7.2+4-8:201=

    12:4*5:7.2+4-8:201=

    15:7,2+4-8:201=6,7379767828