2p - (3p - (2p-3))

раскройте скобки

+1
Ответы (2)
  1. 4 ноября, 23:10
    0
    2 р - (3 р-2 р+3)

    2 р-3 р+2 р-3 = 1 р-3
  2. 4 ноября, 23:55
    0
    2 р - (3 р-2 р+3) = 2 р-3 р+2 р-3=4 р-3 р+3