29636:124+5603-984-304*13=

+4
Ответы (1)
  1. 10 июля, 15:31
    0
    1) 29636 : 124 = 239

    2) 304 * 13 = 3952

    3) 239 + 5603 = 5842

    4) 5842 - 984 = 4858

    5) 4858 - 3952 = 906