Решите:

2/1-3/2

3/2-2/1

2) 1,7-2

2-1,7

3) 0,9-3

3-0,9

+4
Ответы (1)
  1. 10 октября, 12:43
    0
    2/1-3/2=4/2-3/2=1/2

    3/2-2/1=3/2-4/2=-1/2

    1,7-2=-0,3

    2-1,7=0,3

    0,9-3=-2,1

    3-0,9=2,1